Szúnyoggyérítés Kocsordon!

Bel- és külterületen egyaránt.
szunyogírtás
Kedves Kocsordiak!

A mai nap folyamán telefonos egyeztetést folytattam az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatósággal, valamint a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatósággal is, szúnyoggyérítéssel kapcsolatosan.

Az illetékes szervek tájékoztattak arról, hogy településünkön is végezni fognak szúnyoggyérítést, melyet hivatalos levelekkel is megerősítettünk.

A gyérítést településünk bel-és külterületére egyaránt megkértük, főként a Kraszna folyó közelsége, a Kraszna holt ágainak, valamint a tavaknak a településünk belterületén való jelenlétére tekintettel, hiszen ezeken a vizes területeken magas a szúnyogok száma.

Tehát Kocsord sem marad ki a
szúnyoggyérítésből, sőt!

A gyérítés pontos időpontjáról hamarosan értesíteni fogjuk a lakosságot.

Barátsággal:
Földi István